Už zajtra Xiaomi pod značkou Mijia predstaví nový produkt

Spoločnosť Xiaomi pod značkou Mijia už zajtra 28. júna plánuje predstaviť nový produkt.

Spoločnosť zverejnila upútavku na neznámy produkt. Vyzerá to, že tento produkt nebude len obyčajný crowdfundingovým produktom spoločnosti Mijia. Máme možnosť vidieť skutočne výrazné logo spoločnosti Mijia na upútavke, takže tento produkt sa bude predávať pod touto značkou, ale je mu udaná vyššia mediálna propagácia zo strany Xiaomi. Takže je to významnejší produkt, nie ako niektoré crowdfundingové produkty ako napríklad dáždnik, alebo pero.

Najnovšie informácie z pred pár dní odhaľujú, že spoločnosť plánuje predstaviť až 120 palcový projektor. Ak su tieto informácie pravdivé, projektor spoločnosti Xiaomi môže byť veľká konkurencia iným spoločnostiam. Zdroj uvádza, že cena nového projektoru bude priateľná. Očakáva sa, že nový projektor bude obsahovať mediálne centrum, ktoré nájdeme napríklad v Xiaomi TV, alebo v MiBare. Zatiaľ spoločnosť nič oficiálne nepotvrdila.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť