Vivo X9s a X9s Plus prídu 6. júla

Pred pol rokom čínska spoločnosť Vivo prišla na trh s modelom X9 a X9 Plus. Tentokrát spoločnosť oficiálne zverejnila upútavku na predstavenie nových modelov. Všetko sa dozvieme už 6. júla.

Verzia Vivo X9 Plus príde s 5.85 palcovým displejom s rozlíšením Full HD. Smartfón by mal získať nový procesor Snapdragon 660, RAM s kapacitou 4GB, interné úložisko s kapacitou 64GB, prípadne 128GB. Smartfón získa hlavný fotoaparát 16 megapixelový. Batéria smartfónu príde s kapacitou 4000 mAh. Pod displejom sa nachádza hardvérové tlačítko so snímačom otlačkov prstov.

Obe verzie získajú predný fotoaparát duálny 20 megapixelový.

Verzia Vivo X9 príde s 5.5 palcovým displejom s rozlíšením Full HD. Smartfón by mal získať procesor Snapdragon 625, RAM s kapacitou 4GB, interné úložisko s kapacitou 64GB, prípadne 128GB. Smartfón získa hlavný fotoaparát 16 megapixelový. Batéria smartfónu príde s kapacitou 3050mAh. Pod displejom sa nachádza hardvérové tlačítko so snímačom otlačkov prstov.

Zdroj: http://www.gizchina.com

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť