Zľavové kupóny pre produkty Xiaomi našim odberateľom newslettera

V spolupráci so zahraničným e-shopom Gearbest na našej webovej stránke zvereňujeme zľavové kupóny pre množstvo Xiaomi produktov.

E-shop Gearbest je najväčší a najpopulárnejší čínsky e-shop na svete, ktorý je úspešný vďaka nízkym cenám produktov. Našou spoluprácou s e-shopom ceny je možné znížiť ešte vďaka zľavovým kupónom, ktoré zverejňujeme na webovej stránke.

Rozhodli sme sa ponuku zľavových kupónov rozšíriť a zasielať skvelé zľavové kupóny aj prostredníctvom e-mailu. Dôvod uvedenia zasielania kupónov týmto spôsobom je aj ten, že mnoho čitateľov nám píše, že kupóny sú expirované, po platnosti, takto obdržíte do schránky kupóny, ktoré sú v danom momente platné.

Prihlásením do našej e-mailovej databázy získate:

– zľavové kupóny určené výhradne pre partnerov Gearbestu

vďaka kupónom ceny produktu sú nižšie ako v bežnom predaji

zľavové kupóny nezmeškáte

nemusíte neustále sledovať náš web, kupóny obdržíte e-mailom

kupóny sú generované každý deň

 Prihlásením do newslettera máte možnosť získať exkluzívne zľavy pre smartfóny Xiaomi, ako aj pre náramky Xiaomi, powerbanky, repráčiky a mnoho ďalšieho príslušenstva.

Nižšie máte formulár pre odberu zľavových kupónov e-mailom. Po prihlásení k odberu ho vo svojej e-mailovej schránke potvrďte. Ak by sa nenachádzal v doručenej pošte skontrolujte priečinok spam.

  • aktualizácia 23.9.2018 – prosím registrujte sa ak máte e-mail ideálne GMAIL, alebo AZET, alebo iné (u e-mailových klientov ako post.sk alebo atlas.cz sú problémy s doručením newslettera do schránky).
  • V mesiaci november čínske e-shopy spustia vlnu najväčších výpredajov Xiaomi produktov, za najnižšie ceny, ktoré ešte neboli, odporúčame sa prihlásiť do databázy, aby Vám táto najlepšia ponuka cien neunikla, všetko budeme včas zasielať aby ste nezmeškali najlepšie ceny tohto roku.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť