Certifikáciou v Číne prešiel smartfón Xiaomi Mi6 Plus!

Dve nové verzie smartfónu, pravdepodobne Xiaomi Mi 6 Plus práve prešli certifikáciou pre používanie na čínskom trhu.

Xiaomi Mi 6 Plus je väčšia verzia súčasnej vlajkovej lode čínskeho výrobcu Xiaomi Mi 6. Táto certifikácia podrobne popisuje frekvencie, s ktorými bude toto zariadenie fungovať, okrem mobilných technológií, ktoré bude podporovať nový smartfón. Na základe vydanej certifikácie bude zariadenie podporovať mobilné štandardy, ako sú GSM, TD-SCDMA, WCDMA, cdma2000, TD-LTE a LTE-FDD. Posledné dve technológie sú dôležité na podporu sietí LTE po celom svete. V prípade TD-LTE tento protokol je široko používaný v Číne, Japonsku a Indii. Frekvencia LTE-FDD umožňuje kompatibilitu so sieťami vo väčšej časti sveta. Protokol LTE-FDD je v porovnaní s TD-LTE široko používaný a v súčasnosti ho využívajú operátori v USA, iných častiach Ázie a v Európe.

Podľa predošlých informácií nový smartfón Xiaomi Mi6 Plus získa 5.7 palcový displej s rozlíšením Full HD, prípadne QHD. Smartfón získa procesor Snapdragon 835, 6GB RAM rovnako ako u modelu Mi6. Samozrejme interné úložisko v minimálnej kapacite 64GB. Smartfón získa rovnako duálny fotoaparát 12 megapixelový, predný fotoaparát 8 megapixelový. Smartfón bude obsahovať batériu s kapacitou až 4000mAh.

Zdroj: https://www.androidheadlines.com

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť