Dnešný newsletter o 20.00 hod: Xiaomi repráčik len za 5.33€!

POSLEDNÁ ŠANCA ZAPOJIŤ SA: Novembrová súťaž pre všetky objednávky KLIKNUTÍM SEM

 

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory


Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /data/2/c/2c873890-d1ea-41d5-a3c2-aa2318c010cb/xiaomiphone.sk/web/wp-content/plugins/buttons-x/includes/class.btnsx.php on line 3016

V spolupráci so zahraničným e-shopom Gearbest nedávno sme priniesli zasielanie zľavových kupónov e-mailom, každú sobotu v čase okolo 10.00 hod. V e-maily sa nachádzal vždy produkt s výrazne nižšou cenou vďaka kupónu pre zľavu, napríklad 20 sluchátka Xiaomi za cenu 8 a podobne. Platnosť kupónu bola napríklad 6 kusov a podobne.

Rozhodli sme sa ponuku na ešte lepšie ceny zlepšiť a tak budeme lepšie zľavové kupóny zasielať častejšie. Rovnako navýšime aj počet kupónov. E-mail budeme zasielať maximálne pár krát do týždňa, aby sme vás zbytočne neotravovali. Samozrejme budeme zasielať len kupóny s bezkonkurenčnou cenou. Dôvod uvedenia zasielania kupónov týmto spôsobom je aj ten, že mnoho čitateľov nám píše, že kupóny sú expirované, po platnosti, takto vlastne dostanete do schránky kupóny, ktoré sú v danom momente platné.

DNES 08.07. 2017 zasielame newsletter o 20.00 hod. , ktorý produkt bude za lepšiu cenu?

20160505114354_97870

Tento Xiaomi repráčik v počte 15x kupón, ktorého cena po uplatenení kupónom klesne na cenu 5.33€. Tento model repráčiku na jedno nabitie vydrží až 4 hodiny prehrávania hudby.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi repráčik

Nižšie máte formulár pre odberu zľavových kupónov e-mailom. Po prihlásení k odberu ho vo svojej e-mailovej schránke potvrďte. Ak by sa nenachádzal v doručenej pošte skontrolujte priečinok spam.

POSLEDNÁ ŠANCA ZAPOJIŤ SA: Novembrová súťaž pre všetky objednávky KLIKNUTÍM SEM

 

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory

Do pár dní doma z EU skladu, poštovné zadarmo, bez poplatkov navyše