Moto E4 Plus v Indii: 100 000 predaných kusov behom 24 hodín

Výpredajový november je TU: Novembrová súťaž pre všetky objednávky KLIKNUTÍM SEM

 

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory

V polovici júna spoločnosť Lenovo prišla na trh s novými smartfónmi série Moto.

Moto E4 Plus prichádza s 5.5 palcovým displejom s rozlíšením HD, smartfón obsahuje procesor Snapdragon 425, RAM s kapacitou 2GB. Interné úložisko s kapacitou 16GB alebo 32GB, rozšíriteľné pomocou Micro SD kariet. Hlavný fotoaparát smartfónu je 13 megapixelový. Predný fotoaparát smartfónu je 5 megapixelový. Smartfón sa predáva vo farebných prevedeniach: modrá, šedá, zlatá. Na prednej strane v domovskom tlačítku sa nachádza snímač otlačkov prstov.

Moto E4 prichádza s 5 palcovým displejom s rozlíšením HD, 2GB RAM a 16GB interným úložiskom. Smartfón získava 2800mAh batériu, dokonca s podporou Quick Charge. Smartfón získava predný fotoaparát 5 megapixelový, zadný fotoaparát 8 megapixelový. Tento model neobsahuje snímač otlačkov prstov. Cena modelov bola stanovená na úroveň 130 dolárov, respektívne 179 dolárov za model Plus.

Najnovšie informácie z Indie odhaľujú, že na tomto trhu prostredníctvom online predaja Flipkart bolo zaznamenaných neuveriteľných 100 000 objednávok na nový model Moto E4 vo verzií Plus behom 24 hodín.

Zdroj: https://www.gizmochina.com

Výpredajový november je TU: Novembrová súťaž pre všetky objednávky KLIKNUTÍM SEM

 

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory

Do pár dní doma z EU skladu, poštovné zadarmo, bez poplatkov navyše