Nové hodinky Huami Amazfit sú ľahšie ako 3 čerešne

Spoločnosť Huami, ktorá je hlavným výrobcom populárnych náramkov Xiaomi Band včera oficiálne prestavila nové vlastné hodinky!

Hodinky Huami Amazfit Pace Lite Version prichádzajú s 1.28 palcovým displejom s rozlíšením HD, ktorých dizajn je krásny, čistý, jednoduchý. Displej chráni Gorilla Glass sklo s pekným 2.5 stupňovým zahnutím. Hodinky obsahujú GPS modul spoločnosti Sony, vďaka čomu vyhodnocujú trasu presnejšie.

Podporujú športové módy ako: beh, chôdza, jazda na bicykli. Tiež je tu voľba kontinuálneho monitorovania tepu v určitých časových intervaloch. Nové hodinky tiež majú certifikáciu IP68, vďaka ktorej sú vode-odolné. Displej obsahuje reflexnú vrstvu, vďaka ktorej je dokonale viditeľný na priamom slnečnom svetle. Spoločnosť Huami si na nových hodinkách dala skutočne záležať, obsahujú batériu s kapacitou 190mAh vďaka ktorej vydržia až 45 dní na jedno nabitie. Ďalej obsahujú bežné funkcie ako push notifikácie, merianie spánku a podobne. Najnovšie máme možnosť vidieť prezentačné fotografie.

Vážia iba 18 gramov, s remienkom 32 gramov. Spoločnosť Huami prezentovala, že vďaka nízkej hmotnosti sú ľahšie ako 3 čerešne.

Hodinky je možné si objednať kliknutím na odkaz nižšie

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Huami Amazfit Pace Lite hodinky

Video z menšej prezentácie Huami sa nachádza na youtube