Pripravovaný Elephone S8 sa odhaľuje v novom videu!

Spoločnosť Elephone prostredníctvom svojej webovej stránky nedávno odhalila podobu pripravovaného smartfónu Elephone S8.

Nový smartfón Elephone S8 bude obsahovať procesor Helio X20 taktovaný na frekvenciu 2.0 GHz. Smartfón by mal mať funkciu MiraVision Energy Smart Screen, vďaka čomu bude displej energeticky úspornejší o 25%. Smartfón bude mať 6 palcovú uhlopriečku displeja. Na oficiálnom obrázku vidíme hardvérové tlačítko na prednej strane smartfónu pod displejom, v ktorom bude umiestnený snímač otlačkov prstov.

Smartfón získa RAM o kapacite 4GB, interné úložisko o kapacite 128GB. Hlavný fotoaparát bude 21 megapixelový, predný 13 megapielový. Smartfón pobeží na operačom systéme Android 7. Smartfón príde s rozlíšením displeja 2K. Práve toto rozlíšenie bude ideálne pre virtuálnu realitu. Smartfón získa aj skvelú kapacitu batérie 4000mAh. Nový model by mal byť predstavený už tento mesiac.

Najnovšie video odhaľuje nový smartfón v praxi

Nižšie môžeme vidieť fotografie pripravovaného smartfónu z praxe.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť