Spoločnosť ZUK na mobilnom trhu nekončí, informáciu potvrdil CEO

V apríli internetom obletela informácia, že podznačka spoločnosti Lenovo, ZUK Mobile na trhu končí.

Všetko sa začalo 28. mája 2015, kedy spoločnosť Lenovo vytvorila mobilnú podznačkou ZUK Mobile. ZUK Z1 bol prvým smartfónom spoločnosti, ktorý bol medzi užívateľmi veľlmi populárny. Dokonca aj generálny riaditeľ spoločnosti Lenovo poznamenal: „ZUK je jedným z hlavných krokov čínskeho technologického giganta v procese transformácie v ére internetu.“

Spoločnosť Lenovo v apríli odhalila svoje plány na zlúčenie všetkých svojich značiek smartphonov pod jednu značku. Tým pádom mali byť len zariadenia „Moto“ spolu so svojimi sériami stredných telefónov.

Najnovšie informácie odhaľujú, že spoločnosť ZUK Mobile predsa len na trhu zostáva. Informáciu na sociálnej sieti Weibo odhalil súčasný generálny riaditeľ značky ZUK, že spoločnosť čoskoro príde na trh s novým smartfónom ZUK Z3. Riaditeľ prezradil, že spoločnosť od tohto mesiaca do septembra príde až so 4 veľkými konferenciami, kedy budú predstavené nové zariadenia.

Zdroj: https://www.gizmochina.com

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť