Vernee Mars Pro so 6GB RAM s kupónom za 157.71€ z pôvodných 176.21€

Toto je najlacnejšia vlajková loď.

Spoločnosť Vernee koncom júna predstavila najlacnejšiu vlajkovú loď Vernee Mars Pro so skvelými parametrami.

Tento model je vylepšenou variantou modelu Vernee Mars. Vernee Mars Pro prichádza s 5.5 palcovým, ktoré chráni odolné sklo Gorilla Glass 3, s Full HD rozlíšením. Smartfón obsahuje procesor Helio P25 taktovanom na 2.5 GHz. Vylepšenie získala aj RAM, ktorá je na úrovni až 6GB, spolu so 64GB interným úložiskom, podporou kariet až do veľkosti 256GB.
Zaujímavé je umiestnenie snímača otlačkov prstov, ten je umiestnený na bočnej pravej strane smartfónu.

Smartfón ďalej obsahuje 13 megapixelový zadný fotoaparát, 5 megapixelový predný fotoaparát. Konektor v smartfóne sa nachádza USB port typ C. Batéria sa dočkala vylepšenia z pôvodných 3000mAh na 3500mAh. Taktiež podporuje technológiu rýchlonabíjania, vďaka ktorej behom 30.minút smartfón nabijete na približne 1 deň používania. Telo zariadenia je kovové a smartfón je tenký len 7.6mm. Samozrejmosťou sú tu všetky jazyky v operačnom systéme Android 7.0.

Smartfón sa nachádza v predaji v sume: 176.21€. Vďaka kupónu s názvom: MARSPROD cena smartfónu klesne na hodnotu: 157.71€. Cena je na veľmi skvelej úrovni, keďže tento smartfón obsahuje 6GB RAM a 64GB interné úložisko. Pri výbere typu poštovného odporúčame vybrať typ Netherlands Registred.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Vernee Mars Pro