Xiaomi Amazfit hodinky znova v parádnej cene 93€!

Hodinky Xiaomi Amazfit sú medzi užívateľmi čím ďalej, tým viac populárnejšie. Zahraničný e-shop momentálne ponúka tieto hodinky za skvelú cenu.

Spoločnosti Huami a Xiaomi na hodinkách pracovali 2 roky v USA. Hodinky obsahujú 1.34 palcový okruhlý displej s rozlíšením 300×300 pixelov. Ďalej obsahujú procesor s frekvenciou 1.2GHz, 512MB RAM, 4GB interné úložisko. V hodinkách je zabudovaný GPS čip, vďaka ktorému monitorovanie fitnes aktivít je ešte ľahšie.

V hodinkách sa nachádza batéria s kapacitou 280mAh, pri bežnom používaní denne po pol hodine behu pri zapnutom GPS vydržia 5 dní bez nabíjania. Len pri watch móde, základných vlastnostiach hodiniek výdrž hodiniek je stanovená až 11 dní. Pri zapnutom GPS a monitorovaní tepu výdrž je stanovená na 35hodín. Hodinky majú certifikáciu IP67, snímač tepu, krokomer. Hodinky je možné spárovať so Xiaomi aplikáciou Mi Fit.

Hodinky obsahujú anglický jazyk. Aktuálne cena bola znížená na perfektných 93€. Odporúčame vybrať poštovné typ: Netherlands Registered.

Prejsť do e-shopu s produktom Xiaomi Amazfit hodinky