Xiaomi Mi6 v krásnej modrej s kupónom za 433.96€ z pôvodných 451.31€

V spolupráci so zahraničným e-shopom sme si pripravili zľavový kupón pre modrú variantu modelu Mi6 v 128GB verzií.

Xiaomi Mi6 prichádza s 5.15 palcovým displejom s rozlíšením Full HD. Smartfón obsahuje procesor Snapdragon 835. V AnTuTu smartfón Mi6 dosahuje skóre 184.292 vďaka čomu je najvýkonnejším smartfónom súčasnosti. Telo smartónu Xiaomi Mi6 je krásne zahnuté na predej aj zadnej strane. Na zadnej strane je to tzv. 4D zahnutie, kedy je smartfón zahnutý aj na bočných aj na vrchnej a spodnej časti. Oproti predchádzajúcemu modelu batéria u nového Xiaomi Mi6 bola zvýšená na kapacitu 3 350mAh, tiež podporuje Quick Charge 3.0.

Audio jack v smartfóne chýba, ale súčasťou balenia je adaptér, z USB C na audio konektor, smartfón vďaka odstráneniu jacku je vode-odolný. V balení tiež sa nachádza kryt. Smartfón získal duálny fotoaparát, každý 12 megapixelový, s optickou stabilizáciou. Predný fotoaparát 8 megapixelový. Smartfón prichádza v 5 farebných prevedeniach: biela, čierna, modrá, špeciálna strieborná edícia, keramika. V základnej edícií nechýba 6GB RAM a 64GB interné úložisko. Vyššia varianta ponúka 128GB interné úložisko.

Modrá farebná verzia obsahuje 128GB interné úložisko a 6GB RAM. Predajná cena sa pohybuje na úrovni 451.31€. Vďaka kupónu s názvom: MI6BL cena klesne na ešte lepších 433.96€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu so smartfónom Xiaomi Mi6 v modrom farebnom prevedení

Pri výbere poštovného EU Express neplatíš ďalšie poplatky pri doručení

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Nezabudnite nás informovať o vašej objednávke a získate 8 dolárový zľavový kupón na ďalší nákup zadarmo

V spolupráci so zahraničným e-shopom Gearbest sme si pre čitateľov pripravili menší darček. Je ním 8 dolárový zľavový kupón po objednávke hociktorého Xiaomi smartfónu z webového e-shopu Gearbest.com.

Potrebné je:

  1. Objednať si Xiaomi smartfón z webovej stránky Gearbest
  2. Následne na náš e-mail admin@xiaomiphone.sk nám zaslať číslo objednávky a vašu e-mailovú adresu registrovanú v e-shope Gearbest, pod ktorou nakupujete.
  3. Do 48 hodín Vám na účet Gearbest bude pripísaná čiastka 8 dolárov na nákup – pri momentálnom kurze to vychádza približne 6.86.

Po pripísaní na účet ak budete objednávať ďalší tovar, pod kolonku platby sa vám zobrazí možnosť GB Gift Card, kde vyberiete daný kupón a použijete ho.

Kupón môže byť použitý na kúpu hociakého tovaru.

Ponuka platí od 24. júla 16:25 hod. , do 31. júla 2017.

V prípade otázok nás kontaktujte v online podpore