Xiaomi Redmi 4X v krásnej zlatej teraz za 95.46€

 

Spoločnosť Xiaomi tento model predstavila koncom februára. Xiaomi Redmi 4X prichádza s 5 palcovým displejom s rozlíšením HD, sklo má mierne 2.5 stupňové zahnutie. Procesorom smartfónu je Snapdragon 435, ďalej tu máme 2GB RAM a 16GB interné úložisko, alebo 3GB RAM a 32GB interné úložisko. Smartfón obsahuje slot na 2 simkarty, alebo 1 sim + 1 Micro SD karta. Hlavný fotoaparát 13 megapixelový, predný 5 megapixelový. Snímač otlačkov prstov je umiestnený na zadnej strane, batéria má kapacitu 4100mAh.

Cena modelu v zlatom farebnom prevedení s 2GB RAM a 16GB úložiskom sa pohybuje na úrovni 95.46€. V prípade zadržania colnicou je potrebné doplatiť 20%, čo vychádza približne na úrovni 19€. Smartfón obsahuje MIUI8 so slovenčinou.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Redmi 4X v zlatom prevedení

Nezabudnite nás informovať o vašej objednávke a získate 8 dolárový zľavový kupón na ďalší nákup zadarmo

V spolupráci so zahraničným e-shopom Gearbest sme si pre čitateľov pripravili menší darček. Je ním 8 dolárový zľavový kupón po objednávke hociktorého Xiaomi smartfónu z webového e-shopu Gearbest.com.

Potrebné je:

  1. Objednať si Xiaomi smartfón z webovej stránky Gearbest
  2. Následne na náš e-mail admin@xiaomiphone.sk nám zaslať číslo objednávky a vašu e-mailovú adresu registrovanú v e-shope Gearbest, pod ktorou nakupujete.
  3. Do 48 hodín Vám na účet Gearbest bude pripísaná čiastka 8 dolárov na nákup – pri momentálnom kurze to vychádza približne 6.86.

Po pripísaní na účet ak budete objednávať ďalší tovar, pod kolonku platby sa vám zobrazí možnosť GB Gift Card, kde vyberiete daný kupón a použijete ho.

Kupón môže byť použitý na kúpu hociakého tovaru.

Ponuka platí od 24. júla 16:25 hod. , do 31. júla 2017.

V prípade otázok nás kontaktujte v online podpore.