Exkluzívne: Xiaomi televíziu si môžeš objednať len za 186.20€, bez ďalších poplatkov

A je to tu! Po prvý krát je možné si Xiaomi televíziu objednať aj na Slovensko! Nižšie uvádzame aj návod, ako do tv nainštalovať slovenčinu / angličtinu.

Spoločnosť Xiaomi nedávno predstavila najlacnejšiu televíziu Xiaomi Mi TV 4A. Tento model obsahuje 32 palcovú uhlopriečku – 81cm. Televízia obsahuje 1GB RAM, 4GB interné úložisko. Taktiež je k nej stojan, alebo ju môžete zavesiť. Rozlíšenie obrazovky je na úrovni HD 1366 x 768.

Aktuálna cena sa pohybuje na úrovni 194.66, vďaka kupónu s názvom: GBXT4A32, cena klesne na fantastických: 186.20. Navyše pri výbere poštovného EU Express v sume: 7.69€ ďalšie poplatky pri doručení neplatíte! Pozor, platných je len 10 kupónov.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Mi Tv 4A

Nižšie ponúkame návod, ako inštalovať slovenskú, príp. anglickú lokalizáciu do multimediálneho centra, ktoré televízia obsahuje.

Inštalácia ďalších jazykov vrátane angličtiny a slovenčiny:

TENTO POSTUP SME TESTOVALI NA XIAOMI TV BOXE, VŠETKO BY MALO FUNGOVAŤ AJ NA XIAOMI TV, KEĎŽE OBSAHUJE ROVNAKÉ MULTIMEDIÁLNE CENTRUM.

V nasledujúcom videu sú presne kroky, ako treba postupovať.

  1. V prvom rade je potrebné stiahnúť inštalačný súbor jazykov. Súbor funguje so všetkými verziami Xiaomi tv. Je to inštalačný súbor startSettings.apk a stiahnete ho z adresy: https://mega.nz/#!LAligBZB!quNzvVs73QRPdDQiZ2VFqFgJp7TxW6ojs2X7YfD6r8Y
  2. Súbor si uložíte na USB kľúč, ktorý pripojíte k Xiaomi tv, zobrazí sa vám nové úložisko a súbor nainštalujete.

Ešte do tv odporúčame nainštalovať aplikáciu Aptoide.apk, ktorú stiahnete na: http://aptoide.en.uptodown.com/android/download je to niečo podobné ako Google Play, odkiaľ stiahnete mnoho aplikácií napríklad: KODI, Youtube. Aplikáciu Aptoide nainštalujete rovnako do tv ako v prvom prípade z USB kľúča.

Aktuálne zľavy

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť