Huawei Nova 2 vďaka kupónu za 292.14€

Spoločnosť Huawei koncom mája predstavila nový model Huawei Nova 2. Ponúkame zľavový kupón pre tento model.

Huawei Nova 2 prichádza s 5 palcovým displejom s rozlíšením Full HD. Smartfóny má 5 farebných prevedení: ružová zlatá, zlatá, zelená, modrá, čierna. Malé prekvapenie pre kupujúcich je, že v balení nájdeme farebné púzdro, zodpovedajúce farbe smartfónu. Smartfón obsahuje procesor Kirin 659 s grafickým adaptérom Mali-T830. Všetky modely získajú 4GB RAM a dve varianty úložiska, s kapacitou 64GB, alebo 128GB, ktoré je možné rozšíriť o Micro SD karty až do kapacity 128GB.

Predný fotoaparát smartfónov je 20 megapixelový, hlavný fotoaparát smartfónov je duálny, 12 a 8 megapixelový. Batéria dosahuje úroveň 3 340mAh, s podporou rýchlonabíjania. Na nabíjanie slúži USB konektor typu C, tiež podpora dvoch sim kariet. Smartfón beží na operačnej nadstavbe EMUI 5.1. Napriek portu USB typu C audio jack je v modeloch zachovaný.

Aktuálna cena sa pohybuje na úrovni 300.73, vďaka kupónu s názvom: Nova2 cena klesne na ešte lepších: 292.14. Pri výbere poštovného typu: EU Express v sume 9.73€ nebudete platiť ďalšie poplatky pri doručení.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu so smartfónom Huawei Nova 2

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope