Kupón pre 128GB variantu modelu Xiaomi Mi6, darčekový poukaz zadarmo

Ponúkame zľavový kupón pre 128GB variantu modelu Xiaomi Mi6

Xiaomi Mi6 128GB varianta

Xiaomi Mi6 prichádza s 5.15 palcovým displejom s rozlíšením Full HD. Smartfón obsahuje procesor Snapdragon 835. V AnTuTu smartfón Mi6 dosahuje skóre 184.292 vďaka čomu je najvýkonnejším smartfónom súčasnosti. Telo smartónu Xiaomi Mi6 je krásne zahnuté na predej aj zadnej strane. Na zadnej strane je to tzv. 4D zahnutie, kedy je smartfón zahnutý aj na bočných aj na vrchnej a spodnej časti. Oproti predchádzajúcemu modelu batéria u nového Xiaomi Mi6 bola zvýšená na kapacitu 3 350mAh, tiež podporuje Quick Charge 4.0. Audio jack v smartfóne chýba, vďaka tomu je smartfón vode-odolný. Smartfón získal duálny fotoaparát, každý 12 megapixelový, s optickou stabilizáciou. Predný fotoaparát 8 megapixelový. Smartfón prichádza v 5 farebných prevedeniach: biela, čierna, modrá, špeciálna strieborná edícia, keramika. V základnej edícií nechýba 6GB RAM a 64GB interné úložisko. Vyššia varianta obsahuje 6GB RAM a 128GB interné úložisko.

Smartfón obsahuje MIUI8 so slovenčinou. Jeho úložisko na úrovni 128GB, 6GB RAM. Cena smartfónu sa pohybuje na úrovni: 399.79€. Vďaka kupónu s názvom: MI6BE cena klesne na ešte lepších: 391.28€. Pri výbere poštovného typu: EU Express neplatíte ďalšie poplatky pri doručení smartfónu.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu so smartfónom Xiaomi Mi6 128GB varianta

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Nezabudnite nás informovať o vašej objednávke, získate 8 dolárový kupón na ďaší nákup

V spolupráci so zahraničným e-shopom Gearbest sme si pre čitateľov pripravili menší darček.

Je ním 8 dolárový zľavový kupón po objednávke hociktorého Xiaomi smartfónu z webového e-shopu Gearbest.

Potrebné je:

  1. Objednať si Xiaomi smartfón z webovej stránky Gearbest
  2. Následne na náš e-mail admin@xiaomiphone.sk nám zaslať číslo objednávky a vašu e-mailovú adresu registrovanú v e-shope Gearbest, pod ktorou nakupujete.
  3. Do 48 hodín Vám na účet Gearbest bude pripísaná čiastka 8 dolárov na nákup – pri momentálnom kurze to vychádza približne 6.80.

Po pripísaní na účet ak budete objednávať ďalší tovar, pod kolonku platby sa vám zobrazí možnosť GB Gift Card, kde vyberiete daný kupón a použijete ho.

Kupón môže byť použitý na kúpu hociakého tovaru.

Ponuka platí od 22. augusta 09:00 hod. , do 31. augusta 2017.

V prípade otázok nás kontaktujte v online podpore.