Toto je nový Xiaomi Mi Bunny batoh pre vášho školáka

Keďže čoskoro začne školské obdobie, spoločnosť Xiaomi sa rozhodla prísť na trh s batohom určeným pre začínajúceho školáka.

Xiaomi Mi Bunny Kids Backpack vyrába pre Xiaomi spoločnosť 90 Points a je špeciálne navrhnutý pre zníženie zaťaženia ramien a chrbtice. Ramenné popruhy sú dobre vystužené. Batoh sa ľahko otvára vďaka magnetickému zámku. Vo vnútornej strane sa taktiež nachádza rozvrh hodín.

Na bokoch sú dve priehradky na uchovávanie ovocia, občerstvenia a nápojov. Spodná strana obsahuje gumové podložky, kedy je úroveň batohu nad zemou, ktoré zabraňujú znečisteniu, keď ho položíte na podlahu. Batoh je vyrobený z materiálu PEVA, ktorý je pre deti netoxický. Je nepremokavý. Je tiež ľahko čistiteľný v prípade popísania perom alebo ceruzkou.

Na bokoch a prednej strane batoh tiež obsahuje reflexívnu vrstvu. Batoh sa bude predávať v modrom a ružovom farebnom prevedení. Jeho cena sa bude pohybovať na úrovni 37 dolárov.

Zdroj: https://www.gizmochina.com

Aktuálne zľavy

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť