Xiaomi Redmi 4X so 64GB úložiskom za 136.09€, darčekový poukaz zadarmo

Ponúkame zľavový kupón na 64GB variantu modelu Xiaomi Redmi 4X.

Xiaomi Redmi 4X prichádza s 5 palcovým displejom s rozlíšením HD, sklo má mierne 2.5 stupňové zahnutie. Procesorom smartfónu je Snapdragon 435, ďalej tu máme 2GB RAM a 16GB interné úložisko, alebo 3GB RAM a 32GB interné úložisko, konečne už aj 4GB RAM a 64GB interné úložisko. Smartfón obsahuje slot na 2 simkarty, alebo 1 sim + 1 Micro SD karta. Hlavný fotoaparát 13 megapixelový, predný 5 megapixelový. Snímač otlačkov prstov je umiestnený na zadnej strane, batéria má kapacitu 4100mAh.

Cena smartfónu so 4GB RAM a 64GB interným úložiskom sa pohybuje v sume 143.75€. Vďaka kupónu s názvom: 4X6GB cena klesne na parádnych: 136.09€. Smartfón obsahuje najnovší MIUI8 so slovenčinou. Taktiež je možný typ výberu poštovného EU Express, kedy neplatíte ďalšie poplatky pri doručení smartfónu.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Redmi 4X so 4GB RAM a 64GB úložiskom

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Nezabudnite nás informovať o vašej objednávke, získate 8 dolárový kupón na ďaší nákup

V spolupráci so zahraničným e-shopom Gearbest sme si pre čitateľov pripravili menší darček.

Je ním 8 dolárový zľavový kupón po objednávke hociktorého Xiaomi smartfónu z webového e-shopu Gearbest.

Potrebné je:

  1. Objednať si Xiaomi smartfón z webovej stránky Gearbest
  2. Následne na náš e-mail admin@xiaomiphone.sk nám zaslať číslo objednávky a vašu e-mailovú adresu registrovanú v e-shope Gearbest, pod ktorou nakupujete.
  3. Do 48 hodín Vám na účet Gearbest bude pripísaná čiastka 8 dolárov na nákup – pri momentálnom kurze to vychádza približne 6.80.

Po pripísaní na účet ak budete objednávať ďalší tovar, pod kolonku platby sa vám zobrazí možnosť GB Gift Card, kde vyberiete daný kupón a použijete ho.

Kupón môže byť použitý na kúpu hociakého tovaru.

Ponuka platí od 22. augusta 09:00 hod. , do 31. augusta 2017.

V prípade otázok nás kontaktujte v online podpore.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť