Zľavové kupóny pre tieto Xiaomi smartfóny!

Poďme sa pozrieť na Xiaomi smartfóny, ktoré kúpite vďaka zľavovému kupónu za lepšiu cenu.

Xiaomi Mi6

Xiaomi Mi6 prichádza s 5.15 palcovým displejom s rozlíšením Full HD. Smartfón obsahuje procesor Snapdragon 835. V AnTuTu smartfón Mi6 dosahuje skóre 184.292 vďaka čomu je najvýkonnejším smartfónom súčasnosti. Telo smartónu Xiaomi Mi6 je krásne zahnuté na predej aj zadnej strane. Na zadnej strane je to tzv. 4D zahnutie, kedy je smartfón zahnutý aj na bočných aj na vrchnej a spodnej časti. Oproti predchádzajúcemu modelu batéria u nového Xiaomi Mi6 bola zvýšená na kapacitu 3 350mAh, tiež podporuje Quick Charge 3.0. Audio jack v smartfóne chýba, vďaka tomu je smartfón vode-odolný. Smartfón získal duálny fotoaparát, každý 12 megapixelový, s optickou stabilizáciou. Predný fotoaparát 8 megapixelový. Smartfón prichádza v 5 farebných prevedeniach: biela, čierna, modrá, špeciálna strieborná edícia, keramika. V základnej edícií nechýba 6GB RAM a 64GB interné úložisko.

Smartfón obsahuje najnovší MIUI8 so slovenčinou. Momentálne cena smarfónu sa pohybuje na úrovni: 366.03€. S kupónom: AFFXM6 cena klesne na ešte lepších: 352.28€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu so smartfónom Xiaomi Mi6

Pri výbere poštovného typu: EU Express neplatíš ďalšie poplatky pri doručovaní balíka. Kupón zadávajte prostredníctvom pc, najlepšie prehliadač Firefox alebo Chrome

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Minuloročná vlajková loď model Xiaomi Mi5 v 64GB variante sa predáva za naozaj lákavú sumu. Xiaomi Mi5 disponuje výkonným procesorom Snapdragon 820, 3GB RAM, úložiskom s kapacitou od 32GB, 16 megapixelovým zadným fotoaparátom, 4 megapixelovým predným fotoaparátom, USB konektorom typu C, technológiou rýchlo-nabíjania Quick Charge 3.0. Ďalej tu máme snímač otlačkov prstov umiestnený v hardvérovom tlačítku na prednej strane smartfónu. Taktiež je tu NFC čip pre bezkontaktné platby, fotoaparát dokáže nahrávať videá v 4K kvalite, batéria s kapacitou 3000mAh.

Cena smartfónu s 3GB RAM a 64GB interným úložiskom sa pohybuje na úrovni v sume 211.37€. Vďaka kupónu s názvom: GBMI5yes cena smartfónu klesne na lepších: 197.62€! Ak by predsa smartfón bol zadržaný colnicou, poplatky vás vyjdu na úrovni 20% čo je približne 36€, aj napriek poplatku je cena výborná, keďže hovoríme o vlajkovom modeli smartfónu minulého roku. Smartfón obsahuje slovenčinu.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Mi5 so 64GB interným úložiskom

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Počet kupónov je obmedzený, odporúčame zadávať kupón cez počítač prostredníctvom prehliadača Firefox alebo Google Chrome

Xiaomi Redmi 4X 32GB varianta zlatá

Xiaomi Redmi 4X prichádza s 5 palcovým displejom s rozlíšením HD, sklo má mierne 2.5 stupňové zahnutie. Procesorom smartfónu je Snapdragon 435, ďalej tu máme 2GB RAM a 16GB interné úložisko, alebo 3GB RAM a 32GB interné úložisko. Smartfón obsahuje slot na 2 simkarty, alebo 1 sim + 1 Micro SD karta. Hlavný fotoaparát 13 megapixelový, predný 5 megapixelový. Snímač otlačkov prstov je umiestnený na zadnej strane, batéria má kapacitu 4100mAh.

Cena tohto smartfónu sa bežne pohybuje v sume 116€ vo verzii s 3GB RAM a 32GB interným úložiskom. Cena modelu momentálne klesla na hodnotu: 106.54€. Vďaka kupónu s názvom: 4XGB2 cena klesne na ešte lepších: 103.10€. Smartfón obsahuje najnovší MIUI8 so slovenčinou. Ak by bol smartfón predsa zadržaný colnicou, potrebné počítať s 20% DPH v sume 21€ pri doručení.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu so smartfónom Xiaomi Redmi 4X v zlatom farebnom prevedení

Xiaomi Redmi 4X 64GB varianta matná čierna

 

Xiaomi Redmi 4X prichádza s 5 palcovým displejom s rozlíšením HD, sklo má mierne 2.5 stupňové zahnutie. Procesorom smartfónu je Snapdragon 435, ďalej tu máme 2GB RAM a 16GB interné úložisko, alebo 3GB RAM a 32GB interné úložisko, konečne už aj 4GB RAM a 64GB interné úložisko. Smartfón obsahuje slot na 2 simkarty, alebo 1 sim + 1 Micro SD karta. Hlavný fotoaparát 13 megapixelový, predný 5 megapixelový. Snímač otlačkov prstov je umiestnený na zadnej strane, batéria má kapacitu 4100mAh.

Cena smartfónu so 4GB RAM a 64GB interným úložiskom sa pohybuje v sume 146.06€. Vďaka kupónu s názvom: GBredmi4x cena klesne na parádnych: 133.17€. Smartfón obsahuje najnovší MIUI8 so slovenčinou.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Redmi 4X so 4GB RAM a 64GB úložiskom

Pri výbere poštovného typu: EU Express neplatíš ďalšie poplatky pri doručovaní balíka. Kupón zadávajte prostredníctvom pc, najlepšie prehliadač Firefox alebo Chrome

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Xiaomi Redmi Note 4X

Model Xiaomi Redmi Note 4X obsahuje 5.5 palcový displej s rozlíšením Full HD s miernym 2.5 stupňovým zahnutím. Procesorom smartfónu je Snapdragon 625. Kapacita batéria dosahuje úroveň 4100mAh. Zadný fotoaparát tu nájdeme 13 megapixelový, predný 5 megapixelový. Ďalej tu máme slot pre 2 simkarty, alebo 1 simkarta + micro karta. Snímač otlačkov prstov na smartfóne je umiestnený na zadnej strane.

Cena modelu Xiaomi Redmi Note 4X s 3GB RAM a 32GB ROM v zelenom farebnom prevedení sa pohybuje v sume 140.91€. Vďaka kupónu s názvom: NOTE4XBK cena modelu klesne na nižšiu sumu 134.89€.

Kliknutím SEM Prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Redmi Note 4X zelené farebné prevedenie

Pri výbere poštovného typu: EU Express neplatíš ďalšie poplatky pri doručovaní balíka. Kupón zadávajte prostredníctvom pc, najlepšie prehliadač Firefox alebo Chrome

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope