Zľavový kupón: Xiaomi Band 2 v novom balení za 17.17€ z pôvodných 19.46€

Spoločnosť Xiaomi v auguste minulého roku prišla na trh s medzinárodnou verziou náramku Xiaomi Band 2. Táto verzia má krajšie biele balenie a manuál je v angličtine.

Oproti predchádzajúcemu modelu Mi Band 1S sa nová generácia náramku líši, že obsahuje displej, na ktorom je možné zobrazovať rôzne funkcie, či už srdečný tep, čas, stav batérie, spálené kalórie, krokomer. V aplikácií vo smartfóne je možné ďalej nastavovať notifikácie pre hovory, sms, budík, pripomienky, notifikácie ďalších aplikácií. Náramok tiež monitoruje váš spánok a je vode-odolný. Ďalšia skvelá funkcia, ktorou tento náramok disponuje (rovnako ako u predchádzajúceho modelu) je odomknutie Xiaomi telefónu bez nutnosti zadávania hesla alebo otlačku prsta. Čiže ak máte náramok na ruke Xiaomi telefón odomknete bez nutnosti verifikácie. Udávaná výdrž batérie 20 – 25 dní. Samozrejmosťou je kompatibilta s iOS a Android, na všetko slúži aplikácia Mi Fit.

Cena tohto náramku v novom balení sa bežne pohybuje na úrovni 19.46. Vďaka kupónu s názvom: BANDHK cena klesne na ešte lepších: 17.17€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Band 2