Exkluzívny kupón: nová Xiaomi lampa za 25.13€ z pôvodných 38.53€, bez poplatkov navyše

Spoločnosť Xiaomi tento mesiac predstavila novú stolnú lampu. Ponúkame zľavový kupón pre tento model.

Nová Xiaomi Yeelight lampa má až 5 nastaviteľných úrovní jasu, 5 nastaviteľných úrovní teploty farieb. Telo novej lampy je kovové, pri hlavnom module lampa obsahuje silikónový povrch, vďaka ktorému je ju možné otáčať o 360 stupňov. Lampa obsahuje 60 vysokokvalitných LED žiaroviek pozostávajúcich z 30 teplých a 30 chladných farieb s indexom až 88. Tak dosiahne jas na úrovni až do 260 lumenov.

Nová lampa prichádza v 2 verziách. Základná, ktorá váži 590 gramov a má výkon 3W. Taktiež má Micro USB port a môže byť dokonca napájaná prostredníctvom USB powerbanky.

K dispozícií je aj výššia verzia s integrovanou batériou o kapacite 2000mAh, vďaka ktorej vydrží až 5 hodín svietenia. Táto verzia váži 650 gramov a má výkon 5W.

Nová lampa obsahuje 3 tlačítka. Jedno pre zapnutie, ďalšie pre jas, ďalšie pre nastavenie teploty farieb.

Ponúkame zľavový kupón pre základnú verziu lampy, ktorej cena sa pohybuje na úrovni 38.53€. Vďaka kupónu s názvom: MiYLamp jej cena klesne na úroveň: 25.13€. Taktiež je možný výber poštovného typu EU Express v sume 8.64€, kedy neplatíte ďalšie poplatky pri doručení. Prípadne typ poštovného Netherlands Registered kedy je menšia šanca zadržania balíka.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Yeelight lampa

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Návod: aplikovanie poštovného typu: EU Express

Z EU skladu produkty do 4 dní máš doma, žiadne DPH/CLO pri doručení