Exkluzívny kupón: Xiaomi vysávač za 241.77€ z pôvodných 250.10€, bez poplatkov navyše!

V spolupráci so zahraničným e-shopom sme si pripravili zľavový kupón pre robotický vysávač. Navyše bez ďalších poplatkov pri doručení.

Mi Robot Vacuum je veľmi inteligentný robotický vysávač, ktorý simulátne lokalizuje a mapuje prostredie pomocou algoritmu, to mu umožní efektívne zmapovať prostredie a najefektívnejšie vypočítať najlepšiu trasu čistenia. Je vybavený až 12 senzormi, kefkou, ktorá efektívne vyčistí aj nerovné podlahy.

Ako ostatné produkty Mi ekosystému aj tento produkt sa ľahko spáruje s Mi Home aplikáciou. Vďaka tejto aplikácií je možné robota ovládať na diaľku, nastaviť časy plánovania vysávania. Vysávač je mimoriadne tichý, ďalej obsahuje batériu o kapacite 5200mAh, čo umožní až 2.5 hodinové vysávanie na jedno nabitie. Aplikácia tiež umožňuje vypočítať čas, ako dlho bude ešte robot vysávať daný priestor. Ak sa kapacita batérie zníži na minimum, robot sa vráti na dock stanicu pre nabíjanie.

Aktuálna cena sa pohybuje na úrovni 250.10€, vďaka kupónu s názvom: XIAOMIVAC predajná cena klesne na skvelých: 241.77€. U tohto produktu je možný výber poštovného typu EU Express v sume 4.07€, kedy neplatíte poplatky navyše pri doručení produktu. Vysávač je plne kompatibilný a funkčný.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi robotický vysávač

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Odporúčame zadávať kupón cez počítač prostredníctvom prehliadača Firefox alebo Google Chrome

Z EU skladu produkty do 4 dní máš doma, žiadne DPH/CLO pri doručení