Kupón len pre našich čitateľov: Mi Band 2 za 11.96€ z pôvodných 18.93€, poštovné 1.60€

V spolupráci so zahraničným e-shopom sme si pre našich čitateľov pripravili zľavový kupón pre Xiaomi Band 2 náramok.

Oproti predchádzajúcemu modelu Mi Band 1S sa nová generácia náramku líši, že obsahuje displej, na ktorom je možné zobrazovať rôzne funkcie, či už srdečný tep, čas, stav batérie, spálené kalórie, krokomer.

V aplikácií vo smartfóne je možné ďalej nastavovať notifikácie pre hovory, sms, budík, pripomienky, notifikácie ďalších aplikácií. Náramok tiež monitoruje váš spánok a je vode-odolný.

Ďalšia skvelá funkcia, ktorou tento náramok disponuje (rovnako ako u predchádzajúceho modelu) je odomknutie Xiaomi telefónu bez nutnosti zadávania hesla alebo otlačku prsta. Čiže ak máte náramok na ruke Xiaomi telefón odomknete bez nutnosti verifikácie. Čo sa týka baterky, tak jej výdrž bola stanovená na 20 dní.

Cena náramku Xiaomi Band 2 sa aktuálne predaji pohybuje v sume 18.93€, vďaka kupónu s názvom: GBHSC35 predajna cena klesne na fantastických 11.96€.

Aktualizácia 18: 40 hod. poštovné u produktu už nie je zadarmo, doteraz zadarmo pri tomto produkte bolo, cena poštovného na úrovni 1.60€. V obehu výhradne pre našich čitateľov je 50 kupónov.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi MiBand 2

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Počet kupónov je obmedzený, odporúčame zadávať kupón cez počítač prostredníctvom prehliadača Firefox alebo Google Chrome

 

Z EU skladu produkty do 4 dní máš doma, žiadne DPH/CLO pri doručení