Kupón pre čierne aj červené prevedenie: Xiaomi Amazfit za 75.40€, bez poplatkov navyše

Ponúkame zľavový kupón pre Xiaomi Amazfit hodinky v čiernom aj červenom prevedení.

Spoločnosti Huami a Xiaomi na hodinkách pracovali 2 roky v USA. Hodinky obsahujú 1.34 palcový okruhlý displej s rozlíšením 300×300 pixelov. Ďalej obsahujú procesor s frekvenciou 1.2GHz, 512MB RAM, 4GB interné úložisko. V hodinkách je zabudovaný GPS čip, vďaka ktorému monitorovanie fitnes aktivít je ešte ľahšie.

V hodinkách sa nachádza batéria s kapacitou 280mAh, pri bežnom používaní denne po pol hodine behu pri zapnutom GPS vydržia 5 dní bez nabíjania. Len pri watch móde, základných vlastnostiach hodiniek výdrž hodiniek je stanovená až 11 dní. Pri zapnutom GPS a monitorovaní tepu výdrž je stanovená na 35hodín. Hodinky majú certifikáciu IP67, snímač tepu, krokomer. Hodinky je možné spárovať so Xiaomi aplikáciou Mi Fit.

Hodinky obsahujú anglický jazyk. Momentálne cena hodiniek sa nachádza v predaji v cene: 96.15€.Hodinky sú v angličtine.

Vďaka kupónu s názvom: MIWATCH

sa cena hodiniek zníži na úroveň: 75.40€.

Pri výbere poštovného EU Express v sume 12.01€ neplatíte ďalšie poplatky pri doručení. Prípadne najlacnejšie poštovné je v cene 1.63€ ale v tom prípade môže byť balík zadržaný colnicou, kedy by colné poplatky vyšli na úrovni približne 15€. V tom prípade je cenovo výhodnejšie poštovné EU Express, kedy balík ide priamo k Vám kuriérom.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Amazfit hodinky

Z EU skladu produkty do 4 dní máš doma, žiadne DPH/CLO pri doručení