Microwear X2: hodinky so snímačom tepu, výdržou 6 mesiacov s kupónom za 22.61€

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podporyWarning: Cannot assign an empty string to a string offset in /data/2/c/2c873890-d1ea-41d5-a3c2-aa2318c010cb/xiaomiphone.sk/web/wp-content/plugins/buttons-x/includes/class.btnsx.php on line 3016

Čínska spoločnosť Microwear, ktorá sa zaoberá predajom šikovných hodiniek, prichádza na trh s novým modelom.

Sú ním hodinky s názvom Microwear X2. Tento model hodiniek obsahuje 0.96 palcový OLED displej, s miernym 2.5 stupňovým zahnutím, taktiež nechýba vodeodolnosť. Hodinky v standby režime vydržia až 180 dní v pohotovosti. Pri používaní ako sú notifikácie, merač tepu vydržia približne 90 dní, batéria dosahuje úroveň 400mAh, je ich možné dobíjať prostredníctvom Micro USB konektoru. Samozrejmosťou je merač spánku, krokomer, meranie rôznych druhov športových aktivít. Podľa výrobcu snímač tepu je automatický, čiže v intervaloch, nie je potrebné manuálne spúšťanie merania tepu. Taktiež slúžia aj ako diaľková spúšť fotoaparátu smartfónu.

Cena hodiniek v predaji sa pohybuje na úrovni: 25.46€. Vďaka kupónu s názvom: Microwear ich cena klesne na úroveň: 22.61€. Poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Microwear X2 hodinky

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory

Do pár dní doma z EU skladu, poštovné zadarmo, bez poplatkov navyše