O 21.00 hod. kupón: Xiaomi Mi A1 len za 167€ z pôvodných 203.96€

Xiaomi Mi A1 prichádza s 5.5 palcovým displejom s rozlíšením Full HD, procesorom Snapdragon 625, RAM s kapacitou 4GB, interným úložiskom s kapacitou 64GB. Smartfón obsahuje batériu na úrovni 3080mAh. Snímač otlačkov prstov nájdeme na zadnej strane smartfónu. Nechýba duálny fotoaparát 12 megapixelový, ktorý podľa spoločnosti je veľmi podobný fotoaparátu v smartfóne iPhone 7 Plus. Smartfón má krásne kovové prevedenie a je tenký len 7.3mm. Farebné prevedenia: čierna, zlatá, ružová zlatá. Na nabíjanie slúži USB port typu C. Matné čierne prevedenie nezanecháva otlačky.

Cena modelu sa pohybuje na úrovni 203.96€.

O 21.00 hod. bude aktívny kupón v počte 50ks pre ružové farebné prevedenie smartfónu, kupón je zdielaný aj so zahraničnými partnermi.

vďaka kupónu s názvom: A1GBCJ cena klesne na hodnotu: 167€. Nový smartfón obsahuje systém Android One, plná podpora LTE, všetky jazyky. Ak by bol smartfón zadržaný colnicou, treba počítať s 20% platbou DPH.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Mi A1 v ružovom farebnom prevedení

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Počet kupónov je obmedzený, odporúčame zadávať kupón cez počítač prostredníctvom prehliadača Firefox alebo Google Chrome

Z EU skladu produkty do 4 dní máš doma, žiadne DPH/CLO pri doručení