Smartfónov Essential Phone sa predalo len 5000 kusov

Andy Rubin, tvorca Androidu oficiálne koncom mája predstavil prvý smartfón svojej novej spoločnosti Essential.

Nie 5000 kusov za jeden deň, ani za hodinu, ale od prvého spustenia predaja. Dokonca smartfón One Plus, ktorý bol uvedený v roku 2014 dokázal predať pol milióna zariadení vo svojich začiatkoch ako začínajúca spoločnosť. Smartfónu One Plus pomohlo, že sa predával za výrobné náklady. Cena modelu Essential Phone je vysoko prestrelená na úrovni 699 dolárov. Pomôcť môže jedine zníženie ceny. Spoločnosť Essential tak musí prepracovať svoju stratégiu, pretože nové vlajkové lode čínskych spoločností prídu už najbližšie týždne.

Smartfón Essential Phone prichádza s 5.5 palcovým displejom s najvýkonnejším mobilným procesorom na trhu, Snapdragon 835. Smartfón obsahuje RAM s kapacitou 4GB, interné úložisko s kapacitou 128 GB. Hlavný fotoaparát smartfón obsahuje duálny, oba sú 13 megapixelové. Predný fotoaparát smartfón obsahuje 8 megapixelový. Na zadnej strane môžeme vidieť dva špeciálne magnety, ku ktorým je možné pripojiť 360 stupňovú kameru.

Taktiež je k dispozícií magnetický konektor a nabíjaci dock pre nabíjanie. Smartfón obsahuje aj napriek týmto magnetom aj USB konektor typu C, slúžiaci hlavne pre slúchadlá, keďže aj tento smartfón sa zbavil 3.5mm jacku. Nový model je vyrobený z titánia a keramiky.

Zdroj: http://www.gizchina.com

Z EU skladu produkty do 4 dní máš doma, žiadne DPH/CLO pri doručení