Xiaomi Mix 2 si môžeš objednať!

Spoločnosť Xiaomi dnes oficiálne predstavila nový model smartfónu s názvom Xiaomi Mix 2. Zahraničný e-shop nový model zaradil do svojej ponuky.

Nový smartfón predstavil CEO Xiaomi Lei Jun spolu s dizajnérom modelu Xiaomi Mix Philippe Starcksom. Xiaomi Mix 2 prichádza s 5.99 palcovým displejom s rozlíšením 2160 x 1080 pixelov, v pomere 18:9. Displej tak pokrýva 90% prednej časti smartfónu. Procesorom smartfónu je špičkový Snapdragon 835 s grafickým adaptérom Adreno 540. Navyše nechýba plná podpora LTE v pásme B20! Samozrejmosťou je dual sim.

Nový model obsahuje hlavný fotoaparát 12 megapixelový so snímačom Sony IMX386. Práve tento tento snímač je použitý v modeli Xiaomi Mi6. Predný fotoaparát smartfón obsahuje 5 megapixelový. Na zadnej strane sa nachádza snímač otlačkov prstov. Smartfón obsahuje viacero variánt so 6GB RAM s úložiskami: 64GB, 128GB, 256GB. Taktiež smartfón príde aj v špeciálnom prevedení, v bielom a čiernom farebnom prevedení s 8GB RAM a 128GB interným úložiskom.

Keďže smartfón obsahuje menší displej oproti prvej generácií, smartfón obsahuje aj menšiu batériu, s kapacitou 3400mAh, s podporou rýchlonabíjania Quick Charge 3.0. Na nabíjanie slúži USB port typu C. Smartfón obsahuje audio jack.

Smartfón v predaji zahraničného e-shopu začína v cene 546.55. Uvedený model obsahuje slovenčinu, plnú podporu LTE. Je na výber poštovné zadarmo, spoločnosťou DHL, spoločnosťou TNT. Istota, že balík nebude zadržaný colnicou nie je.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu so smartfónom Xiaomi Mix 2

 

Z EU skladu produkty do 4 dní máš doma, žiadne DPH/CLO pri doručení