Xiaomi Mix 2 vypredaný behom 58 sekúnd!

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory


Spoločnosť Xiaomi začiatkom týždňa oficiálne predstavila nový model smartfónu s názvom Xiaomi Mix 2.

Informácie z Číny odhaľujú, že nový smartfón v domácej Číne v prvej vlne predaja, ktorá bola dnes bol vypredaný za neuveriteľných 58 sekúnd.

Nový smartfón predstavil CEO Xiaomi Lei Jun spolu s dizajnérom modelu Xiaomi Mix Philippe Starcksom. Xiaomi Mix 2 prichádza s 5.99 palcovým displejom s rozlíšením 2160 x 1080 pixelov, v pomere 18:9. Displej tak pokrýva 90% prednej časti smartfónu. Procesorom smartfónu je špičkový Snapdragon 835 s grafickým adaptérom Adreno 540. Navyše nechýba plná podpora LTE v pásme B20! Samozrejmosťou je dual sim.

Dostupné sú 4 varianty:

  1. 6GB RAM + 64GB interné úložisko
  2. 6GB RAM + 128GB interné úložisko
  3. 6GB RAM + 256GB interné úložisko
  4. 8GB RAM + 128GB interné úložisko (špeciálna edícia) – keramika

Nový model obsahuje hlavný fotoaparát 12 megapixelový so snímačom Sony IMX386. Práve tento tento snímač je použitý v modeli Xiaomi Mi6. Predný fotoaparát smartfón obsahuje 5 megapixelový. Na zadnej strane sa nachádza snímač otlačkov prstov.

Keďže smartfón obsahuje menší displej oproti prvej generácií, smartfón obsahuje aj menšiu batériu, s kapacitou 3400mAh, s podporou rýchlonabíjania Quick Charge 3.0. Na nabíjanie slúži USB port typu C. Smartfón obsahuje audio jack.

Zdroj: https://www.xiaomiphone.com

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory

Do pár dní doma z EU skladu, poštovné zadarmo, bez poplatkov navyše