Huawei Mate 10 možno získa funkciu rozšírenia rozhrania na monitor

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory


S príchodom modelov Samsung Galaxy S8 a S8+ spoločnosť Samsung predstavila funkciu DeX, kedy je možné prepojiť smartfón s monitorom.

S podobnou funkciou má prísť nový Huawei Mate 10. Informáciu potvrdil CEO spoločnosti MirAxess Anteur Yanis. Práve spoločnosť MirAxess vyrába notebooky, ktoré je možné prepojiť s užívateľským rozhraním smartfónu.

„Teraz používame Mirabook so smartfónmi Galaxy S8 pre rozhranie DeX a Windows Phone pre Continuum. Mám tiež tajnú správu pre Vás, nové smartfóny Huawei, ktoré budú oznámené 16. októbra prídu s funkciou DeX a budú kompatibilné s Mirabookom. „

Spoločnosť Huawei 16. októbra predstaví nový model smartfónu Huawei Mate 10. Taktiež príde aj verzia Huawei Mate 10 Pro. Spoločnosť nové modely predstaví v Mníchove. Hauwei Mate 10 získa 5.9 palcový displej s rozlíšením 2160 x 1080 pixelov, v pomere 16:9.

Verzia Pro získa pomer displeja na úrovni 18:9. Hlavný fotoaparát nový model má získať duálny, až 20 a 12 megapixelový, vyrábaný nemeckou spoločnosťou Leica. Predný fotoaparát smartfón má získať 16 megapixelový. Procesorom smartfónu bude Kirin 970, nebude chýbať RAM s kapacitou 6 alebo 8GB, základné úložisko o kapacite 64GB. Kapacita batérie smartfónu bude dosahovať úroveň 4000 mAh. Huawei Mate 10 má obsahovať snímač otlačkov prstov na prednej strane, preto sa predpokladá, verzia Pro získa snímač otlačkov na zadnej strane.

Zdroj: https://www.gizmochina.com

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory

Do pár dní doma z EU skladu, poštovné zadarmo, bez poplatkov navyše