O 18.00 hod. kupón: Xiaomi Amazfit hodinky za 43.95€ z pôvodných 49.07€

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podporyWarning: Cannot assign an empty string to a string offset in /data/2/c/2c873890-d1ea-41d5-a3c2-aa2318c010cb/xiaomiphone.sk/web/wp-content/plugins/buttons-x/includes/class.btnsx.php on line 3016

Spoločnosť Xiaomi v spolupráci so spoločnosťou Huami, ktorá vyrába populárne náramky Xiaomi Band, prestavila nové hodinky. Hodinky Huami Amazfit Pace Lite Version prichádzajú s 1.28 palcovým displejom s rozlíšením HD, ktorých dizajn je krásny, čistý, jednoduchý. Vážia iba 18 gramov, s remienkom 32 gramov. Displej chráni Gorilla Glass sklo s pekným 2.5 stupňovým zahnutím. Hodinky obsahujú GPS modul spoločnosti Sony, vďaka čomu vyhodnocujú trasu presnejšie.

Podporujú športové módy ako: beh, chôdza, jazda na bicykli. Tiež je tu voľba kontinuálneho monitorovania tepu v určitých časových intervaloch. Nové hodinky tiež majú certifikáciu IP68, vďaka ktorej sú vode-odolné. Displej obsahuje reflexnú vrstvu, vďaka ktorej je dokonale viditeľný na priamom slnečnom svetle. Spoločnosť Huami si na nových hodinkách dala skutočne záležať, obsahujú batériu s kapacitou 190mAh vďaka ktorej vydržia až 45 dní na jedno nabitie. Ďalej obsahujú bežné funkcie ako push notifikácie, merianie spánku a podobne.

Cena hodiniek v predaji sa pohybuje v sume 49.07€.

Presne o 18.00 hod. bude aktívnych 200 kupónov, ktoré sú zdielané aj so zahraničnými partnermi.

Vďaka kupónu s názvom: 11nov643 ich cena klesne na úroveň: 43.95€. Hodinky jednoducho spárujete s aplikáciou Mi Fit, ktorá je v slovenčine. Je to čínska verzia hodiniek, užívateľské prostredie nie je zložité vďaka zobrazeniu ikoniek. Odporúčame vybrať poštovné typu Netherlands Registred, kde je menšia šanca zadržania balíka.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Amazfit hodinky

 

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope


 

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory

Do pár dní doma z EU skladu, poštovné zadarmo, bez poplatkov navyše