Samsung Galaxy X: skladateľný smartfón najskôr v limitovanom počte

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory


Spoločnosť Samsung pracuje na novom skladateľnom smartfóne s názvom Samsung Galaxy X.

Smartfón prešiel certifikáciou pre používanie bluetooth technológie, taktiež prešiel národnou rádiovou certifikáciou v Južnej Kórei. Nové informácie odhaľujú, že tento model príde na začiatok v limitovanom množstve na úrovni 10 000 kusov.

Samozrejme s týmto obmedzeným počtom nebude v predaji celosvetovo, ale pravdepodobne na začiatok v domovskej krajine Južná Kórea. Napríklad v roku 2014 smartfón Samsung Galaxy Note Edge so zahnutým displejom tiež sa najskôr začal predávať na domácom trhu. Spoločnosť Samsung nedávno potvrdila, že ak dokáže prekonať technické problémy pri vývoji daného modelu, na trh by mohol prísť už v budúcom roku.

Podľa spoločnosti Forbes môže spoločnosť Samsung predstaviť skladací telefón Galaxy X už na výstave spotrebnej elektroniky CES, ktorá sa bude konať v dňoch 9. januára až 12. januára 2018.  Budúci rok MWC 2018 sa bude konať od 26. februára do 1. marca. Preto sa očakáva, že juhokórejská spoločnosť bude debutovať smartfónmi Galaxy S9 a Galaxy S9 Plus. Možné je, že model Galaxy X sa môže objaviť popri spomínaných modeloch.

Zdroj: https://www.gizmochina.com

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory

Do pár dní doma z EU skladu, poštovné zadarmo, bez poplatkov navyše