Xiaomi oficiálne: prvý obchod v západnej Európe už 7. novembra

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory


Spoločnosť Xiaomi koncom septembra oficiálne v Grécku otvorila svoj prvý kamenný obchod. Tentokrát spoločnosť otvára ďalšiu kamennú predajňu v Európe, tentokrát v Španielsku.

Túto informáciu oficiálne zverejnil Xiaomi viceprezident medzinárodného obchodu Wang Xiang.

Nová predajňa vznikne v meste Madrid, v nákupnom centre Xanadù Mall. Španielsko je veľmi zaujímavý trh pre Xiaomi, keďže smartfóny Xiaomi sú na danom trhu na 4. mieste v predajnosti.

V Grécku spoločnosť Xiaomi otvorila v minulom mesiaci svoj prvý kamenný obchod v Aténach. Oficiálny Mi Store bol otvorený v nákupnom centre Golden Hall Athens, ktoré má viac ako 131 predajní. Kamenný obchod vznikol v spolupráci s gréckou spoločnosťou Info Quest Technologies, ktorá oficiálne dodáva produkty Xiaomi na grécky trh. Zákazníci v obchode Mi Store môžu nájsť väčšinu produktov spoločnosti, od smartfónov modelov Mi 6, Mi Note 2, Mi Mix / Mi Mix 2, Redmi 4, Redmi Note 4, powebanky, váhu, elektrický bicykel, AmazeFit hodinky, Mi Band náramky a ďalšie. Samozrejme ceny oproti čínskym e-shopom sú na vyššej úrovni, napríklad Xiaomi Mi Band 2 v cene 39.90.

Mi Store Grécko
Mi Store Grécko

Zdroj: https://www.gizmochina.com

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory

Do pár dní doma z EU skladu, poštovné zadarmo, bez poplatkov navyše