Xiaomi vysávač s našim kupónom v konečnej cene 242.27€

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podporyWarning: Cannot assign an empty string to a string offset in /data/2/c/2c873890-d1ea-41d5-a3c2-aa2318c010cb/xiaomiphone.sk/web/wp-content/plugins/buttons-x/includes/class.btnsx.php on line 3016

Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /data/2/c/2c873890-d1ea-41d5-a3c2-aa2318c010cb/xiaomiphone.sk/web/wp-content/plugins/buttons-x/includes/class.btnsx.php on line 3016

Mi Robot Vacuum je veľmi inteligentný robotický vysávač, ktorý simulátne lokalizuje a mapuje prostredie pomocou algoritmu, to mu umožní efektívne zmapovať prostredie a najefektívnejšie vypočítať najlepšiu trasu čistenia. Je vybavený až 12 senzormi, kefkou, ktorá efektívne vyčistí aj nerovné podlahy.

Ako ostatné produkty Mi ekosystému aj tento produkt sa ľahko spáruje s Mi Home aplikáciou. Vďaka tejto aplikácií je možné robota ovládať na diaľku, nastaviť časy plánovania vysávania. Vysávač je mimoriadne tichý, ďalej obsahuje batériu o kapacite 5200mAh, čo umožní až 2.5 hodinové vysávanie na jedno nabitie. Aplikácia tiež umožňuje vypočítať čas, ako dlho bude ešte robot vysávať daný priestor. Ak sa kapacita batérie zníži na minimum, robot sa vráti na dock stanicu pre nabíjanie.

Xiaomi vysávač máme priamo otestovaný, s aplikáciou Mi Home, ktorá je v angličtine funguje bezproblémovo, možné je vidieť aj trasu vysávača, mapovanie miestnosti, ako na obrázku nižšie.

Chválime možnosť automatického návratu na dock stanicu ak je slabá batéria, alebo ak vysávač dovysáva. Taktiež prídu aj notifikácie na smartfón, že dovysával. Robot prejde aj cez dverové lišty do výšky 1 – 2cm.

Vysávač je možné objednať z dvoch skladov, z CHINA skladu alebo HK skladu. Odporúčame CHINA sklad, kedy konečná cena produktu je na najnižšej úrovni 242.27€.

Aktuálna cena Xiaomi vysávača prvej generácie v HK sklade sa pohybuje na úrovni 255.12€, vďaka kupónu s názvom: XMIVCHK predajná cena klesne na skvelých: 229.61€. U tohto produktu je možný výber poštovného typu EU Express v sume 16.03€, kedy neplatíte poplatky navyše pri doručení produktu. Výsledná konečná cena vysávača sa bude teda pohybovať na úrovni 245.64€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi vysávač

Aktuálna cena Xiaomi vysávača prvej generácie v CHINA sklade sa pohybuje na úrovni 266.18€, vďaka kupónu s názvom: XIAOMIVAC predajná cena klesne na skvelých: 238.12€. U tohto produktu je možný výber poštovného typu EU Express v sume 4.15€, kedy neplatíte poplatky navyše pri doručení produktu. Výsledná konečná cena vysávača sa bude teda pohybovať na úrovni 242.27€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi robotický vysávač

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Návod: aplikovanie poštovného typu: EU Express

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory

Do pár dní doma z EU skladu, poštovné zadarmo, bez poplatkov navyše