15 kupónov: Xiaomi Amazfit hodinky za 26.07€ z pôvodných 42.18€

Spoločnosť Xiaomi v spolupráci so spoločnosťou Huami, ktorá vyrába populárne náramky Xiaomi Band, prestavila nové hodinky. Hodinky Huami Amazfit Pace Lite Version prichádzajú s 1.28 palcovým displejom s rozlíšením HD, ktorých dizajn je krásny, čistý, jednoduchý. Vážia iba 18 gramov, s remienkom 32 gramov. Displej chráni Gorilla Glass sklo s pekným 2.5 stupňovým zahnutím. Hodinky obsahujú GPS modul spoločnosti Sony, vďaka čomu vyhodnocujú trasu presnejšie.

Podporujú športové módy ako: beh, chôdza, jazda na bicykli. Tiež je tu voľba kontinuálneho monitorovania tepu v určitých časových intervaloch. Nové hodinky tiež majú certifikáciu IP68, vďaka ktorej sú vode-odolné. Displej obsahuje reflexnú vrstvu, vďaka ktorej je dokonale viditeľný na priamom slnečnom svetle. Spoločnosť Huami si na nových hodinkách dala skutočne záležať, obsahujú batériu s kapacitou 190mAh vďaka ktorej vydržia až 45 dní na jedno nabitie. Ďalej obsahujú bežné funkcie ako push notifikácie, merianie spánku a podobne.

Cena hodiniek v predaji sa pohybuje v sume 42.18€. Vďaka kupónu s názvom: 1111HSC43 ich cena klesne na úroveň: 26.07€. Hodinky jednoducho spárujete s aplikáciou Mi Fit, ktorá je v slovenčine. Je to čínska verzia hodiniek, užívateľské prostredie nie je zložité vďaka zobrazeniu ikoniek. Odporúčame vybrať poštovné typu Netherlands Registred, kde je menšia šanca zadržania balíka.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Amazfit hodinky

 

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope