Asus predstaví Zenfone Max Plus s 5.7 palcovým displejom

Spoločnosť Asus plánuje predstaviť nový model smartfónu.

Novým modelom má byť model Asus Zenfone Max Plus, ktorý príde s 5.7 palcovým displejom s pomerom strán 18:9. Rozlíšenie displeja bude na úrovni 2160 x 1080 pixelov. Podľa informácií nový model získa procesor Mediatek 6750T. Smartfón bude dostupný v dvoch variantách. Prvá varianta získa 2GB RAM a 16GB interné úložisko. Lepšia varianta získa 3GB RAM a 32GB interné úložisko.

Smartfón získa hlavný fotoaparát duálny 16 a 8 megapixelový. Predný fotoaparát smartfón získa 8 megapixelový. Na zadnej kovovej strane sa bude nachádzať snímač otlačkov prstov. Nebude chýbať podpora Dual Sim. Smartfón pobeží na operačnom systéme Android 7.1. s nadstavbou ZenUI 4.0. Kapacita batérie bude dosahovať úroveň 4 130 mAh, bez podpory rýchlonabíjania. Zatiaľ bližšie informácie o predbežnej cene alebo termíne predstavenia neboli zverejnené. Smartfón príde vo farebnom prevedení: strieborná, zlatá, čierna.

Zdroj: https://www.gizmochina.com

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť