Black Friday EU sklad: MGCOOL Explorer Pro teraz len za 17.08€

Spoločnosť MGCOOL, podznačka spoločnosti Elephone koncom apríla prišla na trh s novou akčnou kamerkou. Cena kamerky momentálne v rámci výpredajov klesla na skvelú sumu.

Kamerka MGCOOL Explorer Pro obsahuje širokouhlý objektív nazývaný 6G Sharkeye, ktorý dokáže zachytiť obrázky a videá s menej skresleným vzhľadom. Práve tento objektív Sharkeye je vraj lepší ako pri GoPro Hero 4, pokiaľ ide o šírku záberu, prenos svetla a presnosť farieb.

Akčná kamerka obsahuje 16 megapixelový snímač Sony IMX179. Vďaka tzv. senzoru BSI je možné zaznamenávať snímky vysokej kvality aj v situáciach s nízkym osvetlením, čo je aj energeticky úspornejšie. Kamerka obsahuje 2 palcový displej s procesorom Allwinner V3. Nahrávanie videí je v rozlíšeniach: 4K (3840*2160) 30fps, 2.7K tiež pri 30fps a Full HD videá pri 60fps.

Kamerka podporuje karty Micro SD až do kapacity 64 GB, je vodotesná až do hĺbky 30 metrov pod vodou. Kapacita batérie je na úrovni 1050mAh, ktorá umožňuje nepretržité nahrávanie videa vo formáte 4K po dobu 100 minút. Tiež obsahuje aj Wifi modul pre spárovanie so smartfónom.

Cena kamerky sa pohybuje bežne na úrovni 34.35€, momentálne cena klesla na úroveň: 17.08€. Poštovné len 2.20€. Zostáva posledných 30ks.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom MGCOOL Explorer Pro

Žiadne poplatky navyše pri doručení neplatíš