Je to oficiálne: Xiaomi Mi6 v lacnejšej variante príde 10. novembra

Spoločnosť Xiaomi o pár dní predstaví lacnejšiu variantu modelu Xiaomi Mi6.

Sedem mesiacov po predstavení modelu Xiaomi Mi6 spoločnosť plánuje prísť s lacnejšou variantou tohto modelu. Čínskym certifikačným úradom TENAA, ktorý je potrebný pre spustenie predaja nových smartfónov pred pár týždňami prešla varianta modelu Xiaomi Mi6 so 4GB RAM. Aktuálny model smartfónu Mi6 obsahuje 6GB RAM. Ostatné parametre lacnejšej verzie zostávajú nezmenené. Spoločnosť oficiálne zeverejnila upútavku.

Xiaomi Mi6 prichádza s 5.15 palcovým displejom s rozlíšením Full HD. Smartfón obsahuje procesor Snapdragon 835. Telo smartónu Xiaomi Mi6 je krásne zahnuté na predej aj zadnej strane. Na zadnej strane je to tzv. 4D zahnutie, kedy je smartfón zahnutý aj na bočných aj na vrchnej a spodnej časti. Oproti predchádzajúcemu modelu batéria u nového Xiaomi Mi6 bola zvýšená na kapacitu 3 350mAh, tiež podporuje Quick Charge 3.0.

Audio jack v smartfóne chýba, vďaka tomu je smartfón odolný voči šplechnutiu vodou. Smartfón získal duálny fotoaparát, každý 12 megapixelový, s optickou stabilizáciou. Predný fotoaparát 8 megapixelový. Smartfón prichádza v 5 farebných prevedeniach: biela, čierna, modrá, špeciálna strieborná edícia, keramika. Smarfón obsahuje 6GB RAM a 64GB interné úložisko.

Zdroj: https://www.gizmochina.com

Žiadne poplatky navyše pri doručení neplatíš