Kupón: Zlatý XIAOMI Mi A1 GLOBAL za 180.37€ z pôvodných 229.67€

Spoločnosť Xiaomi pred týždňami oficiálne na indickom trhu predstavila nový smartfón s názvom Xiaomi Mi A1. K novému modelu ponúkame zľavový kupón.

Xiaomi Mi A1 prichádza s 5.5 palcovým displejom s rozlíšením Full HD, procesorom Snapdragon 625, RAM s kapacitou 4GB, interným úložiskom s kapacitou 64GB. Smartfón obsahuje batériu na úrovni 3080mAh. Snímač otlačkov prstov nájdeme na zadnej strane smartfónu. Nechýba duálny fotoaparát 12 megapixelový, ktorý podľa spoločnosti je veľmi podobný fotoaparátu v smartfóne iPhone 7 Plus. Smartfón má krásne kovové prevedenie a je tenký len 7.3mm. Farebné prevedenia: čierna, zlatá, ružová zlatá. Na nabíjanie slúži USB port typu C. Matné čierne prevedenie nezanecháva otlačky.

Cena modelu sa pohybuje na úrovni 229.67€, vďaka kupónu s názvom: YGXIAOMIA1 cena klesne na hodnotu: 180.37€. Nový smartfón obsahuje systém Android One, plná podpora LTE, všetky jazyky. Pri výbere poštovného typu EU Express v sume: 7.58€ neplatíte ďalšie poplatky pri doručení. Uvedená verzia má UK adaptér.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu so smartfónom Xiaomi Mi A1 v zlatom prevedení

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Počet kupónov je obmedzený, odporúčame zadávať kupón cez počítač prostredníctvom prehliadača Firefox alebo Google Chrome

Žiadne poplatky navyše pri doručení neplatíš