O 16.00 hod. kupón: Xiaomi kamerka do auta za 33.83€

Spoločnosť Xiaomi koncom septembra predstavila novú kamerku do auta. Prvý krát ponúkame na tento model zľavový kupón.

Nová kamerka je 118. produktom podznačky Mijia, ktorý ako mnoho ďalších produktov podznačky vznikol prostredníctvom crowdfundingu, čiže predbežným záujmom zákazníkov o kúpu produktu.

Mijia 70 Minutes Smart Car DVR kamerka obsahuje snímač Sony IMX323 a dokáže zaznamenávať videá v rozlíšení Full HD. Fotoaparát je vybavený 130° širokouhlým objektívom, ktorý dokáže zachytiť až tri jazdné pruhy. Kamerka prichádza vo valcovitom tvare a je ju možné pripnúť o čelné sklo automobilu.  Samotný fotoaparát má sférickú šošovku vyrobenú zo skla so 7 vrstvami, ktoré zvyšujú prenos svetla, znižujú odraz a bránia skrúcaniu skla pred extrémne vysokými teplotami. Kamerka má konzolu vďaka ktorej je ľahko otáčateľná. Na bočnej strane kamerky sa nachádza tlačítko pre zapnutie kamerky s tromi farebnými indikátormi: zelená určuje nahrávanie videa, modrá, že zariadenie je zapnuté, červená indikuje chybu nahrávania. Taktiež kamerka obsahuje Wifi, vďaka ktorej je ju možné spárovať so smartfónom, kde dokáže byť záznam prenášaný online.

Aktuálna cena kamerky sa pohybuje na úrovni 34.35€.

Presne o 16.00 hod. bude platných 100 kupónov, ktoré sú zdielané aj so zahraničnými partnermi.

Vďaka kupónu s názvom: 11.11GB148 cena kamerky klesne na hodnotu: 33.83€.

Poštovné EU Express sa pri tomto produkte nenachádza. Odporúčame vybrať poštovné typu Netherlands Registred, kedy je menšia šanca zadržania balíka.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi kamerka do auta

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Žiadne poplatky navyše pri doručení neplatíš