O 19.00 hod. kupón: Xiaomi QiCycle za 459.61€ z pôvodných 692.24€, bez poplatkov navyše

Niektoré Xiaomi produkty je veľmi problematické dodávať do všetkých krajín sveta prostredníctvom predajcov tretích strán. Zahraničný overený e-shop konečne podporuje odoslanie Xiaomi Qicycle aj na Slovensko. Navyše s poštovným zadarmo neplatíte ďalšie poplatky pri doručení produktu.

Xiaomi Mijia QiCycle je elektrický bicykel u ktorého môžete nastaviť až 4 režimy pomáhania elektrickou energiou pri jazde. Prvá je 0%, kedy je elektrický pohon vypnutý. Druhá 50%, ktorá dopomáha pri jazde na polovicu, potom je 100% a ešte 150% čiže čistý elektrický pohon bez potreby dopomáhania.

Bicykel obsahuje palubný počítač, na ktorom je možné nastaviť režimy jazdy a tiež zobrazuje aktuálnu rýchlosť a stav batérie. Bicykel vďaka svojím rozmerom je jednoduché rozložiť a prevážať v kufri automobilu. Bicykel jednoducho spárujete aj so smartfónom pomocou aplikácie MIJIA QiCYCLE.

Cena produktu je aktuálne v predaji v hodnote: 692.24€.

Presne o 19.00 hod. bude platných len 50 kupónov, ktoré sú zdielané so zahraničnými partnermi.

Vďaka kupónu s názvom: Bfriday246 cena kelesne na 459.61€. Poštovné je zadarmo. DPH a CLO sa neplatí. tieto poplatky hradí samotný e-shop.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi QiCycle

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Žiadne poplatky navyše pri doručení neplatíš