Spoločnosť VKworld má najlacnejší smartfón s funkciou rozpoznávania tváre, už za 146.01€

Spoločnosť VKworld koncom októbra predstavila vlajkový smartfón VKworld S8.

VKworld S8 prichádza s 5.99 palcovým displejom s rozlíšením 2160 x 1080 pixelov s pomerom displeja 18:9. Displej chráni odolné sklo Gorilla Glass 4. generácie. Nový model získava procesor Mediatek MTK6750T, RAM s kapacitou 4GB, interné úložisko s kapacitou 64GB. Hlavný fotoaparát nového modelu je duálny 16 + 5 megapixelový, predný fotoaparát 13 megapixelový. Tento smartfón je prvým smartfónom, ktorý má pomer displeja 18:9 s tak ohromnou batériou, s kapacitou až 5500 mAh. Na nabíjanie slúži USB konektor typu C. Rám smartfónu je vyrobený z titánu, ktorý sa vyznačuje pevnosťou, lesklosťou, odolnosťou voči korózií. Operačným systémom smartfónu je Android 7. Nechýba plná podpora LTE.

Nový model je už možné si predobjednať v zahraničnom e-shope v cene 146.01€. Pri výbere poštovného typu EU Express v cene 7€ ďalšie poplatky neplatíte.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu so smartfónom VKworld S8

Návod: aplikovanie poštovného typu: EU Express

Podľa spoločnosti VKworld tento model je najlacnejším smartfónom na trhu s funkciou odomknutia smartfónu prostredníctvom rozpoznávania tváre. Spoločnosť tvrdí, že smartfón je možné odomknúť behom 0.2 sekundy.

Zdroj: https://www.gizmochina.com

Žiadne poplatky navyše pri doručení neplatíš