Xiaomi je piata najväčšia smartfónová spoločnosť v Rusku

Pred pár dňami sme informovali, že spoločnosť Xiaomi otvorila svoju najväčšiu predajňu v Moskve, ktorá bude otvorená 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Tentokrát analytická spoločnosť Counterpoint odhalila, že spoločnosť Xiaomi dosiahla v treťom štvrťroku tohto roku skvelý úspech na ruskom trhu. Spoločnosť sa stala 5. najväčším výrobcom smartfónov v Rusku. Predajnosť v krajine vzrástla až o 325% a tým sa spoločnosť stala najrýchlejšie rastúcou značkou smartfónov v Rusku aj prostredníctvom online a offline kanála.

Ročne predaje smartfónov v Rusku vzrástli o 7%, o 38% postupne v priebehu tretieho štvrťroku. Predajnosť v danej krajine bola poháňaná agresívnymi marketingovými kampaňmi čínskych výrobcov smartfónov. V oblasti online predaja, čiže predaja prostredníctvom internetu spoločnosť Xiaomi a Apple sa stali poprednými značkami v treťom štvrťroku.

Zdroj: https://www.gizmochina.com

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť