Xiaomi Redmi Note 5 prichádza: objavil sa v čínskom e-shope

 

Už sme mohli vidieť množstvo únikov ohľadom smartfónu Xiaomi Redmi Note 5.

Konečne prichádza najčerstvejšia informácia. Nový smartfón sa objavil v čínskom e-shope JD.com, ktorý je jeden z hlavných online predajcov na čínskom trhu. Spustenie predaja nového modelu na čínskom trhu by už mohlo byť o pár dní. Cena 8888 juanov je zatiaľ len symbolická a neodráža skutočnú cenu smartfónu v predaji.

Podľa posledných informácií Xiaomi Redmi Note 5 získa väčší displej na úrovni až 5.99 palca s rozlíšením 2160 x 1080 pixelov, v pomere 18:9. Procesorom nového modelu bude pravdepodobne Snapadragon 636, ktorý spoločnosť Qualcomm predstavila v auguste. Smartfón podľa informácií získa 12 megapixelový hlavný fotoaparát, 5 megapixelový predný fotoaprát. Kapacita batérie bude dosahovať úroveň 4000 mAh. Počíta sa s internými úložiskami na úrovni 32 / 64GB, RAM na úrovni 3 / 4GB.

Na čínskej sociálnej sieti Weibo podľa úniku dizajnu prostredníctvom certifikačného úradu vznikli rendery, ktoré môžeme vidieť nižšie, ako smartfón vo finálnej podobe bude vyzerať.

Zdroj: https://www.gizmochina.com

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť