Aj toto by mohla byť podoba smartfónu Xiaomi Mi7

Už v prvých mesiacoch budúceho roku môžme očakávať príchod nového vlajkového modelu spoločnosti Xiaomi, model Mi7.

Najnovšie sa objavil render smartfónu, aká by v skutočnosti mohla byť podoba pripravovaného modelu. Smartfón síce obsahuje lišty na hornej a spodnej strane displeja na prednej strane, ale celkovo dizajn smartfónu je na skvelej úrovni. Ako mnoho vlajkových smartfónov súčasnosti aj nový model Xiaomi Mi7 získa pomer displeja na úrovni 18:9.

Najnovšie informácie odhaľujú, že smartfón Xiaomi Mi7 získa 2 uhlopriečky displeja. Menší model získa 5.65 palcový displej, model Plus získa 6.01 palcový displej. Táto informácia je skvelou správou, pretože mnoho ľudí stále uprednostňuje smartfóny, ktoré sa lepšie držia v ruke.

O kapacite batérie sa špekuluje, že menší model získa 3200 mAh batériu, verzia Plus získa 3500 mAh batériu. Oba smartfóny prídu s bezdrôtovým nabíjaním. Nebude chýbať RAM s kapacitou 6GB. Hlavný fotoaparát nové modely získajú duálny 20 megapixelový, so snímačom Sony IMX380 a Sony IMX350.

Podľa informácií dátum spustenia predaja je naplánovaný na marec 2018 v cene približne 346, varianta Plus v cene približne 384€.

Zdroj: https://www.gizmochina.com