Čínsky operátor Unicom prichádza s najrýchlejšou 4G sieťou na úrovni 1.2 Gbps

Čínsky telekomunikačný operátor China Unicom oficiálne dosiahol najvyššiu rýchlosť na 4G sieti.

Spoločnosť práve oznámila, že boli dosiahuté rýchlosti na 4G sieti na úrovni 1.2 Gbps, presnejšie 1155.8 Mb /s. Operátor tiež túto rýchlosť ponúkne svojím zákazníkom. Zariadenie, ktoré dosiahlo uvedenú rýchlosť je vybavené procesorom Snapdragon 845, ktorý zatiaľ nie je na trhu. Vlajkové modely smartfónov s procesorom Snapdragon 845 môžme očakávať už v prvých mesiacoch budúceho roku.

Nový procesor Snapadragon 845 je vyrábaný 10nm technológiou, ktorého grafický čip je Andreno 630. Oproti predchodcovi Snapdragon 835, nový nástupca tak ponúkne lepší výkon, efektívnosť, lepšie spracovanie obrazu a videa. Procesor získava lepší integrovaný modem s prenosovou rýchlosťou do 1.2 Gbps. Taktiež bude podporovať AI, VR a AR.

Na nedávnom summite spoločnosti Qualcomm CEO spoločnosti Xiaomi Lei Jun potvrdil, že ďalší prémiový smartfón spoločnosť Xiaomi, bude obsahovať procesor Snapdragon 845. Pravdepodobne to bude smartfón Xiaomi Mi7, ktorý príde na trh v najbližších mesiacoch.

Zdroj: https://www.gizmochina.com

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť