Displej smartfónu Elephone S9 bude pokrývať 89.9% prednej plochy

Spoločnosť Elephone plánuje prísť na trh s novým vlajkovým modelom smartfónu.

Spoločnosť pripravuje smartfón Elephone S9 a jeho verziu PRO, ktorého displej bude flexibilný, mierne zahnutý. To ale neznamená, že smartfón bude ohybný. Pomer displeja bude na úrovni 18:9, vyrábaný technológiou OLED. Displej bude pokrývať 89.9% prednej plochy smartfónu. Podľa informácií spoločnosť má v smartfóne použiť procesor Snapdragon 660. Doteraz spoločnosť vo svojich smartfónoch používala procesory spoločnosti Mediatek.

Použitím procesoru spoločnosti Qualcomm predaje nového modelu môžu byť lepšie. Procesory Qualcomm sú na batériu šetrnejšie oproti Mediatekom. Novinkou u tohto modelu oproti iným smartfónom je svietiace logo smartfónu. To sa bude nachádzať na zadnej strane smartfónu. Podľa informácií nový model získa taktiež podporu NFC platieb.

Nový model vo verzií Pro podľa informácií získa taktiež podporu bezdrôtového nabíjania. Na trh by mal prísť už v januári.

Zdroj: https://www.gizchina.com

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť