Kupón: Najnovšia Xiaomi čistička vzduchu za 195.57€ z pôvodných 255.10€, poštovné EU Express zadarmo

Spoločnosť Xiaomi v septembri predstavila novú čističku vzduchu.

Nový model čističky vzduchu je nástupcom minuloročného modelu Mi Air Purifier Pro.

Xiaomi Mi Air Purifier 2S čistička vzudchu obsahuje rovnako ako u prechádzajúceho modelu OLED displej, ktorého podsvietenie vďaka zabudovanému svetelnému senzoru sa zmení na základe okolitého osvetlenia. To zaručuje, že svetlo nie je príliš silné v noci, aby nenarušovalo spánok.

Behom hodiny čistička vzduchu vyčistí vzduch až do 310 metrov kubických, plocha čistenia môže byť 21 až do 32 metrov štvorcových. Čističku vzduchu je možné spárovať a ovládať s aplikáciou Mi Home, ako aj u predchádzajúcej generácie. Taktiež je možné nastaviť 4 režimy: automatický, spánkový, rýchly, režim nastavenia na základe časovania. Čistička vzduchu Xiaomi môže efektívne absorbovať formaldehyd, odstrániť sekundárny dym, prach, cigaretový dym, peľ.

Nová čistička sa v zahraničnom e-shope predáva v cene 255.10€. Vďaka kupónu s názvom: XMAP2S jej cena klesne na hodnotu: 195.57€. Poštovné EU Express je dokonca zadarmo. Pri tomto type poštovného neplatíte ďalšie poplatky pri doručení.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Mi Air Purifier 2S

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Návod: aplikovanie poštovného typu: EU Express

 

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť