Meizu M6S odložený na január, kvôli problémom s fotoaparátom

Spoločnosť Meizu plánuje prísť na trh s novým modelom smartfónu, ktorého dizajn bude podobný ako v prípade Xiaomi Redmi 5.

Spoločnosť plánuje predstaviť nový model Meizu M6S, ktorý síce nemá bezrámčekový dizajn, ale obsahuje snímač otlačkov prstov umiestnený na bočnej strane. Bežne smartfóny spoločnosti Meizu snímač otlačkov prstov majú na prednej strane. Vďaka zmene umiestnenia snímaču otlačkov u pripravovaného modelu displej je tak viac maximalizovaný voči prednej strane smartfónu.

Podľa informácií Meizu M6S príde s 5.7 palcovým displejom v pomere 18:9. Smartfón má získať procesor Mediatek MT6793, nebude chýbať RAM na úrovni 3GB. Hlavný fotoaparát smartfón má získať 13 megapixelový, predný 5 megapixelový.

Očakáva sa, že cena tohto modelu sa bude pohybovať na úrovni 256 dolárov. Pravdepodobný termín predstavenia smartfónu bol plánovaný na 20. decembra. Podľa nových informácií spoločnosť Meizu nový model predstaví až v januári, kvôli problémom s fotoaprátom.

Zdroj: https://www.gizmochina.com

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť