Nová kamerka Yi Lite konečne vstupuje do predaja, má úžasnú výdrž batérie

Spoločnosť YI Technologies, ktorá je výrobcom populárnych Xiaomi kameriek prichádza na trh s novou verziou kamerky. Aj keď ešte v júli kamerka sa objavili informácie o kamerke, tentokrát konečne kamerka vstupuje do predaja.

Táto verzia skutočne poteší záujemcov, ktorý chcú kvalitnú akčnú kamerku za skvelú cenu. Kamerka obsahuje 2 palcový dotykový displej, ktoré chráni odolné sklo Gorilla Glass 2. generácie. Kamerka dokáže nahrávať videá vo formáte Full HD pri 60 fps, ako aj 30 fps. Taktiež je tu podpora 4K rozlíšenia ale pri 20 fps. Hlavný snímač kamerky je 16 megapixelový vyrábaný spoločnosťou Sony. Taktiež je tu podpora Wifi. Na nabíjanie kamerky a prenos dát slúži Micro USB konektor.

Kamerka obsahuje 4GB interné úložisko, ktoré je možné rozšíriť pomocou Micro SD kariet až do kapacity 128GB. Integrovaná batéria je na úrovni 1200mAh, vďaka ktorej je možné nahrávanie HD záznamu neuveriteľné 2 hodiny a 20 minút na jedno nabitie.

Doba nahrávania ďalších formátov na jedno nabitie:

  • 440p (1920×1440) 30 fps 130 min.
  • 1080p (1920×1080) 60 fps 130 min.

Kamerka prichádza vo farebných prevedeniach: modrá, žltá, čierna.

Cena novej kamerky sa bude pohybovať na úrovni približne 106 dolárov. Do predaja vstupuje 12. decembra.

Zdroj: https://www.gizmochina.com

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť